هر فعالیتی در هر کاری و حرفه ای اگر در زمان خودش انجام بشود مزایای مخصوص به خودش را دارد . چاپ سر رسید اختصاصی نیز از این قانون مستثنا نمی باشد ما در این مقاله به مزایای چاپ سر رسید بموقع خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید .

صرفه جویی در قیمت : در سفارش سررسید های اختصاصی این موارد بیشتر به چشم میخورد که شرکت های چاپی قیمت های خودشان را به دلیل نزدیک شدن به روزهای پایانی سال افزایش میدهند لذا توصیه میشود که سفارش خودتان را به روز های پایانی موکول ننمایید .

امکان قدرت چانه زنی : اگر شما سفارش خودتان را به روزهای پایانی موکول نمایید ممکن است بسیاری از شرکت ها به دلیل حجم بالای سفارش ها نتوانند سفارش شما را قبول نمایند یا اینکه قیمت بالایی برای سفارش شما در نظر گیرند پس سفارش خودتان را در اوایل نیمه دوم سال به ثبت برسانید .

امکان بیشتر انتخاب گزینه ها : بسیاری از تولید کنندگان در روز های پایانی سال با انبار خالی مواجه میشوند که بسیاری از طرح ها و یا مواد خام را در انبار موجود ندارند  و شما مجبور هستید که از یکسری از طرح هایی که در انبار موجود هست سفارش بدهید پس توصیه می شود که در زمان های مقرر شده  طرح های خودتان را به ثبت برسانید .

تاثیر گذاری بیشتر : بسیاری از نهاد ها و سازمان ها سر رسید های سفارشی خودشان را در روز های پایانی سال توزیع میکنند که این امر باعث کارایی کمتر  این سررسید ها میشود لذا توصیه میشود که سر رسید های خود را در اسفند ماه به مخاطبین خود عرضه کنند تا تاثر بیشتری داشته باشد ممکن است که مخاطبین موارد بسیار درج شده در سال اینده را در ان سر رسید بنویسد.

توجه بیشتر به جزئیات سررسید : اگر شما سفارش خود را به موقع تحویل بدهید  میتوانید تا قبل از ان در جزئیات طراحی سر رسید خود نهایت دقت را داشته باشید .

امید وار هستم با خواندن مقاله مزایای چاپ سر رسید بموقع نهایت لذت را برده باشید شما میتوانید اموزش های دیگر چاپ مسعود را در وبلاگ چاپ مسعود مشاهده نمایید .