ما در آموزش اصول طراحی بنر تمامی اصل ها را خواهیم گقت و کمک شایانی به شما خواهد کرد پس با ما همراه باشید

در اصول طراحی بنر روش ها و متد های بسیار زیادی وجود داردکه هر کدام از ان ها بسته به نوع کارایی هر کس از چاپ بنر می باشد . ما میدانیم که در هر حوضه ای و در هر بخشی از طراحی  سادگی و بی الایش بودن ان طراحی در حوضه های تبلیغات بسیار مفید و موثر میباشد .اگر قصد شما از طراحی جذب مردم به سمت کسب و کارتان می باشد باید ان طراحی بسیار ساده و همه فهم باشد .

برخی از طراحان این عقیده را دارند که طراحی ها باید معنا دار باشند چون در این صورت مشتری را جذب طراحی خود میکنند و غرق در کسب و کار انها می شوند .

شرکت اپل یکی از موفق ترین شرکت در حوضه تبلیغات می باشد که برای معرفی گوشی خود تمامی مشخصات گوشی خود را در هنگام معرفی به صورت واضح بیان نمیکند وهمین گنگ بودن این مشخصات باعث جذب بیشتر مردم به این محصول می باشد .

عناصر اصلی برای طراحی بنر شامل موارد زیر می باشد :

  • با کیفیت بالا بنر خود را طراحی کنید 

سعی کنید از یکسری علامت و متون جذاب استفاده نمایید که توجه بازدید کنندگان را جلب کند , اطلاعات باید مختصر باشد , اما به اندازه کافی هم باید جذاب باشد تا مشتریان با انگیزه بسیار زیاد با شما تماس حاصل کنند .

  • استفاده از تصاویر مرتبط

تمامی تصاویری که به کار میبرید در چاپ بنر باید مربوط به محصول یا سرویس ارائه دهنده شرکت شما باشد با استفاده از یکسری از تصاویری بیننده را جذب کنید تا به سایت شما مراجعه نماید .

  • انگیزه برای تماس 

شما میتوانید از ابزار هایی مانند کارت هدیه یا کارت تخفیف برای مشتریانتان انها را به خودتان جذب نمایید و با شما تماس بگیرند یا اینکه به وب سایت شما مراجعه نمایند .

  • استفاده از متن مختصر 

دقت داشته باشید که ار متن های خلاصه استقاده نمایید به گونه ای که همین متن کوتاه پیام شما را به بیننده برساند و هدف کسب و کار شما را در چند بند مختصر بیان کند .

  • استفاده از یک هارمونی رنگی

استفاده شما از رنگ های جذاب و خیره کننده چه در متون و یا چه در پس زمینه می تواند چشم هر کسی را به چاپ بنر شما جذب کند . دقت داشته باشید که این هارمونی رنگ ها باید مطابق هم باشند . یعنی اینکه رنگ پس زمینه با زنگ متون در تضاد باشند و متون بیشتر دیده شوند .

  • استفاده از لوگو 

سعی داشته باشید که در طراحی و سپس چاپ بنر خود از لوگوی خود در طراحی بنر نیز استفاده کنید چون استفاده از لوگو نوعی برند سازی می باشد و شما نسبت به سایر رقبا بیشتر دیده می شوید .

امیدوارم که از آموزش اصول طراحی بنر لذت برده باشید شما میتوانید اموزش های دیگر چاپ مسعود را در لینک روبه رو مشاهده نمایید .